Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Святкувала Криштопівка!

Вже стало традицією проведення Днів села у Війтовецькій громаді. І такі святкування відбуваються як у великих так і в малих населених пунктах.

Відтак, першим у 2018 році відсвяткувало свій День народження село Криштопівка. Подія відбулася 22 травня у день святого Миколая Чудотворця.

У програмі святкувань – батути, виставка місцевих народних умільців, концертна програма, під час якої жителі села приймали привітання та подарунки від гостей свята.

У своєму виступі заступник селищного голови В. М. Свистун відмітив:  «День села - це свято єднання. Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. Та щоденна праця, відданість та любов до рідної землі стануть запорукою успіху.»« повернутися до списку новин