ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ (ДИРЕКТОРА) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 02.05.2018 10:13

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 06.04.2017 року   № 2002-VІІІ   «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України №1094 від 27.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» оголошується прийом документів на посаду головного лікаря (директора) комунального підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Війтовецької селищної ради Хмельницької області.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають або надсилають поштою до Війтовецької селищної ради в письмовій формі такі документи:

1.  копію паспорта громадянина України;
  2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Війтовецької селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 26.04.2018 року №43 (далі Порядок) ;
  3. резюме у довільній формі;
  4. автобіографію;
  5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 Порядку;
  7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  8. довідку МВС про відсутність судимості;
  9.  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  10.  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 Порядку;
  11.  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 Порядку;
  12. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина»; проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я»; підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо).

Документи приймаються за адресою: 31256, смт. Війтівці, вул. Героїв України, буд.4. Волочиського району, Хмельницької області.

Кінцевий термін прийняття документів – 31 травня 2018 року.

Довідки за телефоном (03845) 9-52-62

Адреса електронної пошти для довідок: viitivrada@ukr.net