Зустріч з народним депутатом України Лабазюком С.П.

?12 травня в приміщенні Війтовецького БК відбулася зустріч з народним депутатом України Сергієм Петровичем Лабазюком. На зустрічі були присутні працівники виконавчого комітету Війтовецької селищної ради, активісти, жителі громади.

Зустріч розпочалася з виступу Сергія Петровича, який із презентаційним супроводом розповів присутнім про шляхи залучення додаткових коштів у громади, навів приклади успішних громад та їх історії успіху. Після чого депутат відповідав на запитання, які найбільше турбували громадян. Основних тем для обговорення було дві – медична реформа та земельні питання.

Щиро вдячні Сергію Петровичу за інформативну зустріч та сподіваємося на подальшу підтримку у розвитку Війтовецької ОТГ.