Навчальний візит консультантів проекту "ПУЛЬС"

2  травня консультанти проекту «ПУЛЬС» - консультант з юридичних питань Дмитро Василенко, з бюджетних питань Олена Бохонська та консультант з комунікацій Анна Сіра, відвідали Війтовецьку селищну раду.

Зустріч відбулася у відділі освіти, молоді та спорту, культури та туризму. Консультація надавалася з двох питань: робота з сайтом громади, її особливості та прийоми, а також способи залучення додаткових коштів у громаду через участь у донорських, грантових, інвестиційних програмах, створення кооперативів тощо.

Зустріч була дуже корисною та сповненою практичних порад. Отримані знання дадуть змогу налагодити більш ефективну роботу із сайтом громади, а також залучити до роботи над розвитком ОТГ усіх небайдужих мешканців.