Звітний концерт Писарівської ДМШ

Дата: 02.05.2018 15:33

27 квітня відбувся звітний концерт Писарівської дитячої музичної школи. Захід проходив у приміщенні Писарівського СБК. Концерт відвідали жителі громади, батьки вихованців, а також запрошені – секретар Війтовецької селищної ради Глущак Н.С. та заступник-начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Воробйова О.О.

Протягом концерту були представлені номери по кожному класу музичної школи, завдяки чому глядачі мали змогу оцінити роботу вчителів.

Під час свого виступу Воробйова О.О. наголосила на необхідності проведення подібних заходів у плані залучення молоді до корисного та культурного проведення вільного часу. Олександра Олександрівна нагородила дипломами окремих учнів школи за активну участь і високий мистецький рівень виступів у конкурсах та фестивалях, а також висловила подяку учительському колективу за їх плідну роботу та активну участь їх та їх вихованців у культурному житті громади.