Хмельницька область, Волочиський район

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Дата: 01.02.2018 15:41

Шановні декларанти!

Повідомляємо Вам, що з 01 січня 2018 року розпочався черговий етап електронного декларування.

Звертаємо Вашу увагу, що термін подання електронних декларацій закінчується 01 квітня 2018 року. Просимо своєчасно подати декларацію за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК та подання її у належний строк радимо завчасно перевірити термін дії електронного цифрового підпису (ЕЦП) та при потребі отримати новий  в  найкоротший час.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Війтовецької селищної ради.