День місцевого самоврядування

Дата: 12.12.2017 15:26

Фото без описуСучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.

7 грудня, по закінченню засідання 26 позачергової сесії селищної ради , відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування. Традиційно кращих з кращих депутатів, посадовців та старост сіл на урочистостях до свята було нагороджено грамотами, подяками та цінними подарунками.