Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

День працівників освіти

Вчителі, вихователі - це ті люди, яким довірено найцінніше – навчання та виховання підростаючого покоління. І хоч результат їхньої праці не видно миттєво, саме від них залежить багато в чому майбутнє нашої держави.

День працівників освіти прийнято відзначати у кожній школі та садочку країни. У цей день учні дарують учителям та вихователям квіти, влаштовують концерти та всіляко висловлюють подяку за їхню працю.

Кожен з нас, мабуть, з особливою теплотою згадує свою першу вчительку. Адже навіть у видатних вчених і президентів був перший учитель, який дав старт для звершень і відкриттів.

28 вересня 2017 року  в приміщенні Війтовецького будинку культури відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

На урочистості були запрошені працівники освітніх закладів громади, ветерани педагогічної праці, Війтовецький селищний голова І.Г. Степанюк, заступник голови Волочиської районної ради С.В. Сутий, голова Волочиської районної ради С.М. Пазюк та народний депутат України С.П. Лабазюк.  

Гості свята, а також заступник-начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму О.О. Воробйова звернулися до винуватців свята зі словами привітання. Вони подякували присутнім  за плідну працю, побажали натхнення та успіхів у роботі.

За сумлінну працю та особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління були нагороджені кращі працівники галузі.« повернутися до списку новин