Співаю серцем, бо люблю

28.02.2018 відбувся творчий вечір заслуженого артиста в естрадному жанрі, талановитого  поета, композитора та співака Олега Стадніка з нагоди 50-річного ювілею.

Олег Анатолійович Стаднік народився 28 лютого 1968 р. у с.Кривачинці. У 1983 році закінчив 8-річну школу. Навчався у Волочиському СПТУ №5 за спеціальністю столяр. У 1987 році почав писати перші вірші і пісні. У 1995 році заявив себе професійно в обласній газеті Подільські вісті, де працював позаштатним кореспондентом.

На даний час в його доробку більше 400 віршів українською та російською мовами, біля 500 пісень, прозові твори, сценарії до кінофільмів.

Знявся у фільмі «Небеса кохання».

З 2017 Заслужений артист в естрадному жанрі.

Брав участь у регіональних фестивалях “Надзбручанські барви”, “Молодість Надзбруччя”, “Повір у себе” тощо. Його твори увійшли до літературно художніх альманахів “На хвилях збруча”, “Квітуй і слався, Волочиськ”.