Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

День села Бронівка

     14 жовтня у День Покрова Пресвятої Богородиці мальовниче село Бронівка святкувало своє храмове свято та День села. 
Свято розпочалося з урочистого Богослужіння, яке провів настоятель Української православної церкви Покрова Присвятої Богородиці отець Олександр.
     З приводу Дня села в сільському клубі зібралися не тільки мешканці села, а й поважні гості.
З вітальною промовою до громади звернувся голова Війтовецької селищної ради Ігор Степанюк, який побажав усім здоров’я, щастя, достатку та добра у домівках. Окремих жителів села було нагороджено грамотами за сумлінну працю та активну участь у громадському житті громади.
     Також з вітальним словом виступили староста с. Бронівка Тичинський А.А. , отець Олександр та представник благодійного фонду "Завжди поруч" Кудринський А.С., які побажали присутнім здоров'я, мирного неба над головою та вручили грамоти та цінні подарунки.
     Святковий настрій, свої творчі надбання, позитивні емоції дарували аматори сцени під керівництвом директора Бронівського СБК Тернавської Наталії Степанівни та бібліотекаря с. Бронівки Мельник Світлани Іванівни. А дітки  пригощали усіх запашним короваєм. До речі короваїв було аж чотири. І це завдяки інвесторам які працюють на терирорії с. Бронівка,а саме ФГ "Баркософт АГРО" - Шкрібляк Віталій Дмитрович; ФГ "Поділля Агро - Д" - Дворнік Таміла Анатоліївна; ФГ "Берегиння" - Дворнік Олексій Вікторович та ФОП Колодій Віктор Миколайович.
   Гарного настрою свята також додав духовий оркестр Війтовецької громади. 
 « повернутися до списку новин