Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

203-тя річниця від дня народження Т. Шевченка

       Українська культура – неповторна та самобутня. Але серед когорти видатних українських письменників та культурних діячів, найяскравіше сяє зірка Тараса Григоровича Шевченка, творчість якого відіграла величезну роль у становленні та збагаченні української культури. Саме 9 березня 2017 року виповнюється 203 роки від дня народження Т.Г. Шевченка. Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові.
       Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. 
       Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.

       9 березня у селі Порохня вшанували пам’ять Великого Кобзаря, зібравшись біля монумента Т.Г. Шевченкові. Хор "Перлина Поділля" Війтовецької ОТГ віконав два твори поета - "Реве та стогне Дніпр широкий" та "Заповіт", а маленькі жителі села декламували його вірші.« повернутися до списку новин