95-річчя жительки с. Медведівка Богач Ганни Степанівни

Дата: 20.10.2017 13:42

Фото без опису  06.10.2017р. відсвяткувала свій поважний ювілей, 95- річницю, найстарша жителька с.Медведівка Богач Ганна Степанівна. Все своє життя ювілярка пропрацювала в колгоспі ім. Горького с. Бокиївка Волочиського району Хмельницької обл. На її долю випали важкі роки голодомору, війни, голодомору. Разом з чоловіком виховали сина. Має двоє внучок та троє правнучат.
З ювілеєм Ганну Степанівну прийшли привітати подарунками, квітами, віршами, піснями та найкращими побажаннями:
староста Бокиївського старостинського округу Сніцар В.М., який нагородив грамотою Війтовецької селищної ради, помічник народногого депутата України С.Лабазюка Кудринський А.С., депутат Війтовецької селищної ради та представник АФ "Нива-К " ТОВ "Волочиськ-Агро" Сибіга О.О., отець Володимир - настоятель храму с.Медведівка,  працівники будинку культури та бібліотеки с.Бокиївка, учасники колективу "Бокиївчанка".