Вітання селищного голови з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Результат пошуку зображень за запитом "Вітання з новим роком та різдвом христовим міського голови"Дорогі жителі громади!

Щиро вітаю Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим!
     Новий рік - це рік нових можливостей і очікувань. Нехай у наступному році буде мир на українській землі, тепло і світло у кожному домі, спокій і любов у кожному серці!
   Бажаю, щоб рік прийдешній був щедрим на добрі справи, приніс нові ідеї та перемоги, здійснення мрій і сподівань, щоб легко вирішувались будь-які справи!
    Нехай світло Різдвяної зірки осяє кожну домівку щастям і любов'ю, принесе здоров'я, достаток і тепло. Бажаю Вам та вашим близьким Божої благодаті, веселої коляди і щастя в Новому році!
       Хай множаться сімейним щастям, щирою любов'ю та достатком ваші оселі!

З найкращими побажаннями,
селищний голова                                                                           Степанюк І.Г.