Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Результат пошуку зображень 

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива повага держави і подяка жителів громади за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.
      Немає на світі добрішої професії, ніж професія соціального працівника. Ваше покликання - розділяти труднощі і радість безпорадних і слабких людей, а Ваша велика праця здатна захистити наше суспільство від всіх недобрих вчинків і різних проявів якостей людини, і подарувати сонячний промінь надії у серці на ліпше життя у цьому великому світі.
      Тож  в переддень Вашого професійного свята від імені Війтовецької селищної громади бажаємо Вам не розгубити тієї душевної доброти, якою наповнені Ваші серця, не втратити віри в людей , не дивлячись на всі проблеми, що встають на шляху допомоги і співчуття!
         Виконуйте свою роботу з радістю і задоволенням, і щоб люди, які отримали від Вас допомогу ,ніколи не забували і біли вдячні за нелегку працю.
          Сердечно бажаю всім успіхів і натхнення у вашій відповідальній справі, міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди Вам і Вашим родинам, хай найвищою нагородою для вас завжди буде Боже благословення, людська шана і подяка, щоб Вашого співчуття і милосердя вистачило для того, щоб весь світ став добрішим!

 

З пов. виконавчий комітет Війтовецької селищної ради« повернутися до списку новин