Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

У День Соборності України Хмельниччина та Тернопільщина знову об’єднались

22 січня Україна відзначає День Соборності України.

День Соборності України - державне свято, відзначається щорічно 22 січня, в день, коли в 1919 році у Києві було проголошено Акт злуки Української народної республіки і Західно-української народної республіки для утворення єдиної (соборної) української держави.

Це свято, яке закликає всіх нас до єдності. Ми всі розуміємо, наскільки важливо сьогодні для України бути єдиною державою, єдиним суспільством, єдиною родиною.

Тож 22 січня з нагоди державного свята представники усіх районів Хмельницької та Тернопільської областей взяли участь у міжобласних урочистих заходах. Серед них була делегація і Волочиського району, у складі якої були представники Війтовецької громади на чолі з селищним головою Степанюком І.Г.
Цього дня міст на околиці райцентру Гусятин, що з'єднує два береги річки Збруч, став місцем зустрічі велелюдної ходи громад Хмельниччини та Тернопільщини з нагоди Дня Соборності України. В рамках заходів відбулося нагородження захисників України, зокрема, нагороду отримав наш земляк, учасник антитерористичної операції Кравчук Олексій Леонідович житель с. Ожигівці. З метою вшанування пам’яті загиблих захисників, борців за незалежність та соборність нашої держави, було проведено молебень. Також організовано культурно-мистецьку програму, театралізоване дійство.



« повернутися до списку новин