Ресурс «ЗІР». Сервіс Міндоходів, який «знає все»

Результат пошуку зображень за запитом "загально довідковий інформаційний ресурс"Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, чи спрощено «ЗІР», дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів.

Також, функціонал ресурсу передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс».

Скористатися послугою можна за електронною адресою http://zir.sfs.gov.ua  або через веб - портал Міндоходів (вкладка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

Впровадження сервісу позитивно впливає на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією, шляхом широкого використання інформаційних технологій, сприяє впровадженню державної інформаційної політики, розширює можливість для зовнішніх користувачів застосування Бази знань яка була розміщена на веб-порталі Міндоходів України, а для працівників органів доходів і зборів шляхом використання її і в корпоративній мережі.