День села с.Криштопівка

Дата: 02.07.2016 11:45

Рідне село .....Село, де  ми народилися, де пройшло наше дитинство. Воно справді зігріває душу кожного з нас. Немає нічого кращого за побачення із знайомими вулицями, батьківською хатою, стежками,  по яких ходив у дитинстві. Саме таким і є село Криштопівка для своїх жителів.
        Суботній день  25 червня видався, напрочуд, сонячним і теплим. Саме в цей день відбулося величне і радісне свято - День села. У центрі з самого ранку панувала святкова атмосфера. Лунала музика. Грав оркестр Писарівського будинку культури. У святково прикрашеному повітряними кульками і квітами сільському клубі зібралося багато жителів та гостей, щоб усією дружною родиною відсвіткувати цю знаменну подію. А особливо радувала зір непосидюча дітвора. Саме вони, усміхнені і щасливі,- надія і наше  майбутнє.
          У цей святковий день зїхалось багато гостей .За гарним українським звичаєм криштопівчани зустріли їх піснею та запашним короваєм на вишитому рушникові.  З вітальним словом виступив сільський староста Смарунь С.А., керуючий справами Війтовецької селищної ради Печенюк В.В., помічник народного депутата Верховної Ради України С.П. Лабазюка Пендрак Ю.В., діловод відділу культури і туризму Війтовецької селищної ради Вилавська Т.У.
          З Нагоди свята почесними грамотами та грошовими винагородами за сумліну працю було нагороджено найактивніших  жителів села - сільського старосту Смаруня Сергія Аскольдовича , директора школи Бондарчук Оксану Володимирівну, завідуючу сільським клубом Яковлєву Надію  Петрівну.
           Усі привітання супроводжувались чудовими піснями та музичними композиціями . А виконували їх учасники  аматорської вокальної групи  Криштопівського сільського клубу та гості свята  - вокальна група Федірківського будинку культури . Гарні вміння продемонстрували талановиті учні та вчителі Писарівської  музичної школи.
           По завершенню концерту всіх присутніх частували смачним короваєм. Почесне право розділити його було надано сільському старості Смаруню С.А. ЗАвідуюча сільським клубом Яковлєва Надія Петрівна висловила слова вдячності усім , хто долучився до проведення свята.  Завершилось святкове дійство на подвірї сільського клубу святково накритим столем , гарними словами , піснями і танцями.

фото за посиланням