Дата: 14.12.2017 10:08

"Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану смт. Війтівці"

Результат пошуку зображень за запитом "важлива інформація"Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Війтовецька селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану смт.Війтівці.

Підстава для розроблення: рішення Війтовецької селищної ради від 17.05.2016 № 8-7/2016 «Про розроблення містобудівної документації».

Замовник: виконавчий комітет Війтовецької  селищної ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану смт. Війтівці у відповідності до чинного законодавства.

Наданий момент проводяться роботи по збору вихідних даних. Тому прохання до громадян та інших суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність або планують здійснювати на території села, у разі необхідності, внести свої пропозиції до генплану щодо перспектив розвитку на найближчі 10 років  (потреби  в розширенні, освоєнні нових територій, відновлення роботи недіючих цехів, ферм, складів з зазначенням бажаних потужностей,  їх перепрофілювання, бажані види використання земельних ділянок містобудівного призначення, тощо) в письмовій формі виконкому Війтовецької селищної ради за адресою:31256 смт. Війтівці вул. Героїв України, 4.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану смт Війтівці (дата опублікування 14.12.2017)

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.