День захисника України

13-14 жовтня в закладах культури та освіти Війтовецької ОТГ святковими концертами засвідчували повагу всім, хто носить військову форму, хто відстоював і відстоює цілісність нашої країни, захищаючи кожного з нас.

Найкращі слова та найщиріші пісні звучали на адресу українських воїнів-захисників.

За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими. Сповнені мужності та рішучості українські солдати боронять рідну землю від вторгнення ворога і сьогодні. Чимало серед учасників бойових дій і жителів Війтовецької ОТГ.

13 жовтня відбувся святковий концерт і у Війтовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Святкове дійство розпочав Війтовецький селищний голова І.Г. Степанюк, який привітав учасників АТО з Днем захисника України, вручив подарунки та висловив щирі слова вдячності за змогу жити і працювати у вільній і незалежній країні.

Також під час урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних синів України - Героїв неоголошеної війни.

Приємно, що на свято завітали і дорослі, і діти. Присутні щиро вітали зі святом захисників, які з вірою в серці без жодних вагань боронили Схід України від російських бойовиків.