Начальник Центру надання адміністративних послуг взяв участь в тренінгу на тему "Особливості комунікації на усіх медіа платформах"

25 жовтня 2017 року проведено тренінг «Особливості донесення інформації різній аудиторії. Публічна реакція на критику, зауваження і похвалу» на тему ”Як працювати з медіаресурсом”, тренер - головний редактор інтернет видання “Є” Алла Собко. Учасником і представником нашої громади був начальник Центру надання адміністративних послуг - Харов Анатолій.

На тренінгу учасники дізналися про основні прийоми донесення інформації і як обирати мету для кожного конкретного випадку. Після теорії було виконано практичні завдання та освітлено основні помилки при подачі інформації в різні медіа ресурси. Також навчилися правильно реагувати на зауваження, критику та похвалу як публічно, так і всередині команди. Як налагоджувати зв'язки з різними медіа і чому важливо пояснювати населенню дії керівного апарату громади.

Хмельницьким ВП ЦРМС повідомлено про майбутні зустрічі на схожу тематику у більш зручному форматі для окремих груп представників громад, приблизна дата проведення 15 листопада 2017 року у м.Хмельницькому (дата може змінюватися).