Вітання з Днем місцевого самоврядування

Результат пошуку зображень за запитом "привiтання з днем місцевого самоврядування"Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
шановні депутати!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята –
Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.

Бажаю мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці,
міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою                                                                                                     Степанюк І.Г.
         селищний голова