До уваги жителів громади! Щовівторка працівниками управління Пенсійного фонду України будуть надаватися послуги в приміщенні ЦНАПу

Пов’язане зображенняДо уваги жителів громади!
Щовівторка працівниками управління Пенсійного фонду України будуть надаватися послуги в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: смт. Війтівці, вулиця Героїв України буд. 10Г

Перелік послуг , які надаються в Війтовецькій об’єднаній територіальній громаді

• Консультація та роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове  державне пенсійнестрахування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків платника єдиного внеску та застрахованої особи.
  • Проведення правової оцінки документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.
  • Прийом заяви щодо:
    - запиту пенсійної справи;
    - виплати пенсії за довіреністю, зміни місця проживання  та способу виплати пенсії;
    - вииплати недоотриманої пенсії;
    - поновлення виплати пенсії;
    - встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною;
    - права користувача веб-порталу електронних послуг.
  • Попереднє замовлення та одержання на наступний день прийому:
    - довідки про перебування на обліку;
    - довідки про доходи;
    - повідомлення, довідки про відомості з реєстру  застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, автоматизованої системи обробки пенсійної документації .
  • Замовлення пенсійного посвідчення.