Перемагаємо самі і допомагаємо іншим: Війтовецька ОТГ розкриває секрети гостям з Білогір’я
Дата: 21.04.2016 08:27
Кількість переглядів: 951
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403433/acd412917d084a26211614bbc0b5ffda.jpg)
19 квітня 2016 року Війтовецька об’єднана територіальна громада ділилась досвідом та розповідала про здобутки, які отримала завдяки реформі органів місцевого самоврядування, з гостями Білогірського району Хмельницької області. Зустріч проходила на території об’єднаної громади. Читати далі
« повернутися