Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Урочисті проводи в армію с. Завалійки

14 червня на території Війтовецької селищної громади у с.Завалійки  відбулися урочистості з нагоди весняного призову юнаків до лав Збройних Сил України Мудь Дмитра Валерійовича та Кащина Ігора Ігоровича(Ігор Григорович вже відбув з Волочиського РВК 13 червня на строкову службу)

Дана подія  - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. З вітальними словами до призовників звернувся заступник селищного голови Свистун Володимир Михайлович, який  побажав призовникам, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку та вручив цінні подарунки. 

Також з вітанням виступила староста с. Завалійки Бабич Лідія Іванівна, вона побажала юнакам міцного здоров’я, мудрості та мужності, успіхів в оволодінні військовими спеціальностями.

Мудь Дмитро Валерійович перед українським прапором та усіма присутніми обіцяв боронити свою державу, непохитно стояти на варті її незалежності та територіальної цілісності.

Проводи в армію завершились цікавою концертною програмою, яку підготували учасники художньої самодіяльності Завалійківського сільського клубу. 


« повернутися до списку альбомів