30 Травня, 2016 р., 13:29
Писарівська ЗОШ І-ІІІст відсвяткувала останній дзвоник та випускний вечір 2016! Ознайомитися можна тут
27 Травня, 2016 р., 08:32
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
24 Травня, 2016 р., 15:05
Тепер ми є в таких соціальних мережах, як Твіттер/Twitter, Гугл+/Google+, Фейсбук/Facebook, Ютуб/YouTube.
20 Травня, 2016 р., 16:01
Дорогі гості нашого сайту доводим до вашого відома, що працює офіційне інтернет представництво відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму за наступною адресою http://vo-viitivrada.at.ua/ .
21 Квітня, 2016 р., 08:27
      19 квітня 2016 року Війтовецька об’єднана територіальна громада ділилась досвідом та розповідала про здобутки, які отримала завдяки реформі органів місцевого самоврядування, з гостями Білогірського району Хмельницької області. Зустріч проходила на території об’єднаної громади. Читати далі
19 Квітня, 2016 р., 16:27
      В країні набирає обертів реформа децентралізації. Лише на території Хмельницької області вже створено 22 об’єднаних територіальних громади. В цих нових адміністративних одиницях на практиці застосовуються положення законів України про децентралізацію. Звичайно, є і певні здобутки, і недоліки, які спільними зусиллями влади усуваються. Але впевнено можна констатувати той факт, що процес створення і розвитку об’єднаних територіальних громад проходить успішно.