Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №6 28.03.2024

   ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ № 6

засідання виконавчого комітету

від 28 березня 2024 року  

смт Війтівці 

   Головував на засіданні виконавчого комітету: Степанюк І.Г. селищний голова. 

Були присутні члени виконавчого комітету: Бай І.М.,   Басій К.О., Береза А.М.,  Бородай О.В., Білий П.М., Вітка О.Ф., Воробйова О.О., Гальміз С.П. Грех О.С., Глущак Н.С., Кінделевич Л.М., Ластовецький В.В., Микуляк М.Я., Осацький Ю.М., Райтаровський Г.В., Смарунь С.А., Трач О.О.                     

Запрошені на засідання виконавчого комітету: Вітко Г.В. - начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення, Балайда О.М. – директор КП «Громадське», Гошко І.С. – головний спеціаліст відділу обліку і звітності, Демчинська І.В. – начальник загального відділу, Домбровська Р.В. – начальник відділу соціального захисту населення, Дрозд О.М. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин, Камінський Д.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму, Мариніна А.О. – начальник відділу «Служба у справах дітей», Михальчишина А.М. – начальник фінансового відділу, Стаднік А.В. – директор КУ ЦНСП, Тітова О.В. – начальник відділу «ЦНАП».

Відсутні члени виконавчого комітету: Рябий С.В. 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:  

  1. Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Війтовецької селищної територіальної громади у соціальних послугах та затвердження Положення про координаційну групу.

№ 42 від 28.03.2024 р. стор. – _____

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Домбровська Р.В. 

  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2023р. №50 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Війтовецької селищної ради,  затвердження її персонального складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини».

№ 43 від 28.03.2024 р. стор. – _____

Доповідає: начальник відділу «Служба у справах дітей» Мариніна А.О. 

  1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №1 відповідно до  Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни,членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік.

№ 44 від 28.03.2024 р. стор. – _____

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Воробйова О.О. 

  1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №3 відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, які проживають  в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної   громади.

№ 45 від 28.03.2024 р. стор. – _____

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Воробйова О.О. 

  1. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

№ 46 від 28.03.2024 р. стор. – _____

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Береза А.М. 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

1.      Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Війтовецької селищної територіальної громади у соціальних послугах та затвердження Положення про координаційну групу.

СЛУХАЛИ: Домбровську Р.В. – начальника  відділу соціального захисту населення, про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Війтовецької селищної територіальної громади у соціальних послугах та затвердження Положення про координаційну групу.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Війтовецької селищної територіальної громади у соціальних послугах та затвердження Положення про координаційну групу» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

2.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2023р. №50 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Війтовецької селищної ради,  затвердження її персонального складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини».

СЛУХАЛИ: Мариніну А.О. – начальника  відділу «Служба у справах дітей», про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2023р. №50 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Війтовецької селищної ради, затвердження її персонального складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини».

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2023р. №50 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Війтовецької селищної ради,  затвердження її персонального складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини»» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

3.      Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №1 відповідно до Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни, членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік.

СЛУХАЛИ: Воробйову О.О. – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №1 відповідно до  Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни,членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №1 відповідно до  Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни,членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

4.      Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №3 відповідно до  Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, які проживають  в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної   громади.

СЛУХАЛИ: Воробйову О.О. – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №3 відповідно до  Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, які проживають  в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної   громади.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 26 березня 2024 року №3 відповідно до  Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, які проживають  в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної   громади» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

5.      Про затвердження розпоряджень селищного голови.

СЛУХАЛИ: Березу А.М. - керуючого справами (секретар) виконавчого комітету, про затвердження розпоряджень селищного голови.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження розпоряджень селищного голови» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 

Селищний голова                                              Ігор СТЕПАНЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь