НЕ НЕХТУЙТЕ СИГНАЛОМ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!» (РАКЕТНА НЕБЕЗПЕКА)

Дата: 04.07.2024 10:58

Фото без опису Шановна громадо! На привеликий жаль війна триває, тому кожна повітряна тривогаце великий ризик!

Сигнали повітряної тривоги уже стали частиною нашого життя. Ним оповіщають населення про рух ворожих літаків та про загрозу запуску ракет.

Збільшилися випадки застосування противником крилатих (балістичних) ракет  з касетною бойовою частиною, суббоєприпаси якої становлять значну небезпеку для населення

Тому закликаємо громадян не нехтувати сигналами «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА». Адже попередженняце можливість бути готовим до небезпеки і зберегти своє життя та життя близьких.

У разі оголошення "ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ" — завжди прямуйте до надійного укриття і залишайтеся в ньому до відбою.

Пам’ятайте, правила безпеки – вони важливі і повинні виконуватися! Бережіть себе!

Також, наголошуємо про заборону наближення до суб боєприпасів касетної бойової частини крилатої ракети та невідкладне повідомлення  про  виявлення таких частин до відповідних служб (ДСНС, Національної поліції) для належного реагування.

Довідкова інформація: Суббоєприпаси касетної бойової частини крилатої ракети мають вигляд металевої сфери діаметром близько 10 см, можуть здетонувати від найменшого фізичного впливу.