Про припинення шляхом ліквідації Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 26496300)

Дата: 19.06.2024 15:51

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьме скликання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

__________2025 року                       смт Війтівці                              №__________

Про припинення шляхом ліквідації  Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

(код ЄДРПОУ 26496300)

З метою створення умов для здобуття дітьми якісної освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти громади, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства та освітніх потреб населення, враховуючи відсутність у Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2025/2026 навчальний рік належного контингенту учнів, відповідно до статті 11, статті 16 та статті 66 Закону України «Про освіту», статті 59 Господарського кодексу України, статті 104, 110, 111 Цивільного Кодексу України, статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити шляхом ліквідації Бокиївську гімназію Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 26496211), що знаходиться за адресою 31258, Хмельницька обл., Хмельницький район, с. Бокиївка, вулиця Шкільна , будинок 7 .

2. Створити ліквідаційну комісію по припиненню шляхом ліквідації юридичної особи, а саме Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 26496300)  (додаток 1).

3. Делегувати повноваження голові ліквідаційної комісії, Сибізі С.В.,  щодо здійснення заходів, які пов’язані з припиненням шляхом ліквідації юридичної особи Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області , а саме:

3.1. З моменту набрання рішенням законної сили письмово повідомити державного реєстратора про те, що Бокиївська гімназія Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області перебуває у процесі припинення шляхом ліквідації.

3.2. Надати державному реєстратору документи, встановлені законодавством для припинення закладу освіти шляхом ліквідації юридичної особи.

4. Ліквідаційній комісії:

4.1. провести інвентаризацію майна;

4.2. провести розрахунки з працівниками;

4.3. виявити кредиторів та дебіторів закладу та провести з ними розрахунки;

4.4. встановити, що претензії кредиторів до Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області приймаються протягом двох місяців з дати реєстрації рішення в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4.5. закрити банківські рахунки;

4.6. скласти та затвердити ліквідаційний баланс;

4.7. зняти з обліку юридичну особу у відповідних органах;

4.8. передати документацію, що підлягає довгостроковому зберіганню до відповідної архівної установи;

4.9. вчиняти інші дії, направлені на припинення (ліквідацію) закладу;

4.10. опублікувати рішення селищної  ради «Про припинення шляхом ліквідації Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області» на офіційному веб-сайті селищної  ради;

4.11. попередити працівників Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області за два місяці до припинення шляхом ліквідації навчального закладу про їх подальше звільнення з займаних посад та забезпечити працевлаштування згідно законодавства при наявності вакантних посад.

5. Голові ліквідаційної комісії Сибізі С.В. подати інформацію до селищної ради щодо виконання рішення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, туризму, молоді та  спорту (голова Прут В.В.) та з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку (голова Чернюк О.М.).

Селищний голова                                               Ігор СТЕПАНЮК

до рішення ______ сесії селищної ради VIII скликання від _______. №____________

СКЛАД

ліквідаційної комісії по ліквідації Бокиївської гімназії                                        Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

голова комісії:

• Сибіга Світлана Володимирівна – директор Бокиївської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області .

члени комісії:

• Камінський Дмитро Михайлович – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму;
  • Долічна Інна Василівна – начальник відділу обліку і звітності;
  • Рендюк Вадим Васильович – головний спеціаліст відділу роботи з персоналом та юридичного забезпечення.

Секретар селищної ради                         Наталія  ГЛУЩАК