Комунікаційна податкова платформа продовжує працювати і допомагати платникам!

Дата: 08.01.2024 08:42

Фото без описуГоловне управління ДПС у Хмельницькій області, зважаючи на необхідність наповнення системного бюджету в умовах воєнного стану, проводить активну роботу з налагодження діалогу з бізнес спільнотою та громадськістю.

Для цього активно використовуються різні формати взаємодії, - виїзні робочі зустрічі, «гарячі» лінії, контакт-центр, відповіді на запити на отримання публічної інформації тощо.

Також для оперативного вирішення нагальних питань, створено комунікаційну податкову платформу і на базі ГУ ДПС у Хмельницькій області.

Такий формат спілкування сприяє ефективній комунікації з профільними бізнес-асоціаціями та об’єднаннямипришвидшує вирішення актуальних питань та прийняття відповідних управлінських рішень. Запрошуємо бізнес-спільноту активно користуватися регіональною комунікаційною податковою платформою за наявності нагальних питань», - наголошують у податковій службі Хмельниччини.

Електронна адреса для звернень:

km.ikc@tax.gov.ua

Для пришвидшення розгляду звернень рекомендуємо вказувати: назву суб’єкта господарювання (код ЄДРПОУ), адресу, контактний номер телефону, питання по суті.