Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Інформуємо застрахованих осіб про можливість реабілітації!

Дата: 13.07.2021 13:57
Кількість переглядів: 1120

Фото без описуХмельницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує про можливість за рахунок коштів Фонду отримати реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах.

      Це право може використати кожна офіційно працевлаштована особа, яка застрахована в системі загальнообов'язкового державного страхування, сплачує єдиний соціальний внесок та має наявні показання і відсутні протипоказання для реабілітації.

    Застраховані особи направляються на реабілітаційне лікування безпосередньо зі стаціонарного відділення закладу охорони здоров'я після закінчення гострого періоду захворювання на підставі:

        - висновку лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) лікувального закладу про потребу в реабілітаційному лікуванні за певним профілем захворювання, про що заклад охорони здоров'я повідомляє відділення;

       - заяви, яка надається хворому для оформлення спеціалістом відділення разом із переліком санаторіїв, реабілітаційні відділення якого відповідають профілю захворювання, для самостійно вибору санаторно-курортного закладу;

        - тристороннього договору (укладається між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом). 

        - паспорта, ідентифікаційного коду, довідки з місця роботи, документа, що посвідчує особу з інвалідністю (за наявності).

        На весь період реабілітаційного лікування видається листок непрацездатності, який є продовженням листка непрацездатності стаціонарного лікування та оплачується за рахунок коштів Фонду.

        За рахунок коштів Фонду застрахованим особам надаються послуги з реабілітаційного лікування згідно з переліком профілів медичної реабілітації:

1. Нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них); підгострий період черепно-мозкових травм.

2. М’язово-скелетна реабілітація: підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних); підгострий період опіків; ревматологічні захворювання.

3. Кардіо-пульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них); стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них); підгострий період після операцій на серці; підгострий період захворювань легень; підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру; цукровий діабет.

4. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації; розлади, пов’язані із споживанням їжі; неорганічні розлади сну; соматоформні розлади; неврастенія (направляються зі стаціонару реабілітаційного відділення Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни за наявності довідки про безпосередню участь в АТО). Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду 1 раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

5. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

6. Реабілітація при порушені перебігу вагітності: ускладнена вагітність. 

7. Інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення; підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії); підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах. 

Загалом термін реабілітаційного лікування визначається лікуючим лікарем та ЛКК, але має складати не більше 24 днів та не менше 18 днів.

100% вартості відновлювального лікування, потрібного людині, покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

        З повним переліком профілів медичної реабілітація, відповідно до яких здійснюється направлення хворих на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів, можна ознайомитись на офіційному сайті Фонду соціального страхування України http://www.fssu.gov.ua.

      Всі санаторно-курортні заклади, до яких направляються пацієнти за кошти Фонду, суворо дотримуються наявних протиепідемічних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції і гарантують безпеку застрахованих осіб.

      За роз’ясненнями та консультаціями щодо реабілітаційного лікування застрахованих осіб просимо звертатись до Хмельницького відділення за адресою: м. Волочиськ, вул. Починка,  або за телефоном: (0245) 4-12-11, (0382) 70-44-30.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь