Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Відбулася сімнадцята сесія селищної ради

16 березня відбулася сімнадцята сесія селищної ради, на яку було запрошено начальників відділів селищної ради, директорів шкіл, будинків культури та бібліотекарів.

Перед присутніми виступив селищний голова Степанюк І.Г. зі звітом про роботу виконавчого комітету Війтовецько селищної ради за 2016 рік. Звітували також і старости сіл.

У ході сесії розглянули 75 питань. Серед яких: затвердження Програми розвитку Війтовецької селищної об'єднаної територіальної громади на 2017 рік; затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Війтовецької селищної ради на 2017 рік; співфінансування інвестаційних Програм (проектів), що можуть реалізуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2017 році; затвердження Програми роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю Війтовецької селищної об'єднаної територіальної громади "Обдарована дитина" на 2017-2020 роки; затвердження Положень про преміювання педагогічних працівників та працівників культури за високу результативність, сумлінну працю і зразкове виконання службових обов'язків; затвердження Печенюка В.В. на посаді заступника Війтовецького селищного голови; затвердження Берези А.М. на посаді керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради; ряд земельних питань та інше.« повернутися до списку новин