Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

ЗВІТ про роботу старости села Завалійки за 2016 рік

ЗВІТ

про роботу старости села  Завалійки

Бабич Лідії  Іванівни

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносин з Війтовецькою  об’єднаною громадою звітую про роботу старости села Завалійки  за період з 15 березня 2016 року по 15 березня 2017 року.

 Загальна  площа села ЗАВАЛІЙКИ становить – 3326 гектарів, площа населеного пункту – 423гектари,  в населеному пункті нараховується 480 дворів  в  352   проживає  921 житель  станом  на 01.01.2017 року.

В селі працює   школа  І-ІІІ ступенів, дитячий садочок  «Сонечко» Війтовецької селищної ради,  сільський клуб, сільська бібліотека, поштове відділення зв»язку, фельдшерський пункт, сільськогосподарське підприємство ТзОВ АФ «ОНІКС», яке  орендує  1980 гектарів землі, фермерське господарство «Вавінела» площа земельної ділянки, якого становить  21,0458га,одноосібників  працює  129 чоловік, площа земельної ділянки становить  291,6852га.,  на території села працює  9 приватних магазинів,млин , працює три заготівельних пункти по збору  лишків молока від населення. 

На  території села   є римо-католицький костел,православна церква, жіночий монастир «Живоносне джерело», капличка.

 1.  Беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.
 2. Сприяю виконанню на території села Завалійки  Війтовецької об’єднаної територіальної громади Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.

3)Прийом громадян села Завалійки проводжу  по місцю роботи в межах робочого  часу  та  в позаурочний час  за місцем  проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

4)Жителі  села  беруть  активну  участь  в соціально-економічному та культурному  житті села. Надаються пропозиції  щодо  графіку автобусного обслуговування  населення, ремонту доріг комунальної  власності,вуличного освітлення,водопостачання,благоустрою села. 

5)Надається  допомога жителям громади щодо  переадресації  заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам селищної ради та її виконавчого комітету.

 1. Систематично  проводиться  впорядкування  подвір»їв  господарств  жителів  села,  приватних магазинів,установ та підприємств  та прилеглих  до них  територій,пам»ятних місць села.
 2.    Здійснюється моніторинг за дотриманням на території села Завалійки  громадського порядку, графік  роботи  сільського  клубу  в вечірній  час погоджено з виконавчим  комітетом селищної ради, розпорядок  роботи  приватних  магазинів та час продажу  алкогольних напоїв  погоджено  також з виконавчим  комітетом  селищної ради.
 3. Контролюю виконання умов соціальної угоди ТзОВ АФ «ОНІКС» .
 4. За звітний період  на території  села Завалійки  проведено наступні роботи:
 • проведено  ремонт  доріг комунальної власності: вул.Центральної,Молодіжної, 8 Березня, Перемоги, Дружби, Горького  та початок  вул.Набережної;
 • встановлено  бетону  огорожу  біля католицького кладовища  довжиною 66 метрів;
 • очищено 8 криниць громадського  користування;
 • відремонтовано павільйон та обмостку криниці  біля господарства Партики Леоніди Аксентіївни по вул.Молодіжній,10;
 • встановлено бетону  огорожу біля костела  довжиною 110 метрів;\
 • проведено благоустрій  подвір»я    та вирізку самосійних дерев  біля  костела;
 • завершено  виготовлення технічних  документів на встановлення  вуличного  освітлення с.Завалійки та  здійснено встановлення вуличного освітлення довжиною 5.7км (77 ліхтарів)  згідно   спільного проекту  ЄС ПРООН  «Місцевий  розвиток орієнтований на громаду»;
 • встановлено кладку (дерев»яний місток) через річку Бованець, який з»єднує вул.Молодіжну з вул.Мічуріна, Садовою,Лесі Українки;
 • в с.Завалійки з вересня 2016 року  здійснювався    ТзОВ  НВП «ЕКО-ВТОРРЕСУРС» централізований вивіз сміття;
 • в Завалійківській ЗОШ 1-111 ступенів  проведено  заміну дерев»яних  вікон  на метало-пластикові, проведено реконструкцію  системи опалення, доукомплектовано комп»ютерний  клас (закуплено три комп’ютери та новотбук), в шкільну  їдальну  придбано газову плитку;
 • в   ДНЗ  «Сонечко» Війтовецької селищної ради  придбано новотбук та підключено інтернет;
 • для  сільського  клубу  закуплено нову музичну апаратуру,баян  та українські костюми;
 • в приміщенні поштового відділення зв»язку  встановлено металопластикове вікно;
 • відремонтовано приміщення(колишнього молоко пункту) та відкрито  магазин  ритуальних послуг.
 • на території  села Завалійки  постійно  проводяться  масові заходи по відзначенню  державних  свят,свята  села та традиційних свят.

За звітний періодстаростоюсела Завалійки виданодовідок різногохарактеру -916, складеноактів матеріально-побутових умовпроживаннясімей – 21, малозабезпечених сімей – 4.

 •  

Ведеться облік військовозобов»язаних, здійснюється оповіщення військовозобов»язаних, складаються спискиюнаків для прописки до призивної дільниці,ведеться облік учасників АТО та бойових дій та прирівняних до них.

Ведеться обліквсіх пільговихкатегорій,які проживають на території села, подаються документи пільгових категорійв управлінняпраці та соціальногозахисту населеннядля наданнякомпенсацій на придбання твердого палива та використання електроенергії.

10) Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету сільської ради дані показників лічильників, встановлених у адмінприміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.

11)Не допускаю на території  громади дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.

12)Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.

  Працюю для покращення умов життя та побуту  населення громади.