Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

ЗВІТ про роботу старости села Писарівка за 2016 рік

ЗВІТ

про роботу старости села Писарівка

Білого Петра Михайловича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою об’єднаною громадою звітую про роботу старости села Писарівка за період березня  місяць 2016 року по  2017 року.

Кількісні дані населення села Писарівка

Чисельність наявного населення с. Писарівка станом на 01.01.2017 року складає 1634 особи. З них: особи дошкільного віку – 101, шкільного віку – 156, працездатні – 681, пенсіонери – 629

Міграційний рух населення станом на 01.02.2017 р.: прибули – 66, вибули – 36 осіб.

Народилося – 5  дітей, померло – 28 осіб.

Соціальний захист населення

На території села Писарівка проживають:

 • 19 багатодітних сімей;
 • 1 дитина  під опікою;
 • 44 учасників АТО;
 • 5  учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;
 • 11 воїнів-інтернаціоналістів;

Двома  соціальним працівниками обслуговується 20 одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

            Заклади освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

На території села  Писарівка функціонують дві освітні установи:

 • Писарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Прут Володимир Володимирович- 156 учні). -  Дошкільний навчальний заклад «Зоряночка» (завідуюча ДНЗ – Чернявська Галина Володимирівна, відвідує садок 41 дитина). В ДНЗ працює дві вікові групи:  середня  та дошкільна.
 • Медичну допомогу населенню надає фельдшерсько-акушерський пункт. В даний час на ФАПі немає акушера, телефонізований, забезпечений холодильниками, медикаментами для надання невідкладної допомоги. Проводиться  ремонт
 • На території села функціонує Будинок культури.  Проводяться масові заходи, дискотеки. В літній період був проведений поточний ремонт  покрівлі, та косметичний ремонт в глядацькому залі. У приміщенні Будинку культури діє бібліотека, забезпечена читальними та довідковими матеріалами, в  якій проводяться інформаційні та дитячі масові заходи.

      Молодь та учні ЗОШ приймають активну участь у районних та обласних        конкурсах та спортивних змаганнях.

Працює 8 магазинів (серед них 3 має дозвіл на діяльність кафе та бару);

 1.  Беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.
 2.  Здійснюю прийом громадян та проводжу збори членів громади села ПИсарівка, та у оформленні документів цих зборів, вношу пропозиції до порядку денного зборів. Організовую виконання рішень зборів членів громади села Писарівка та здійснюю моніторинг їх виконання.
 3. Сприяю виконанню на території села Писарівка Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної  ради.
 4. Здійснюю прийом громадян села Писарівка щоденно. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.
 5.  Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку села Писарівка  Війтовецької  об’єднаної територіальної громади, соціального, побутового та транспортного обслуговування на даний час в журналі обліку особистого прийому громадян є – 57 звернень від громадян, це ремонт дороги, вуличне освітлення, стихійні звалища - прибрано, приватизація-надано необхідну інформацію, контактні телефони, адреса;
 6. Приймаються від членів громади села Писарівкаі заяви, адресовані  органам та посадовим особам сільської ради, передаю їх за призначенням, так станом на сьогоднішній день від громадян села прийнято – 58 заяв, 42 заяви стосувалися земельного відділу, а 19 заяв на матеріальну допомогу, на оздоровлення та лікування,  розглянуті всі заяви і надано матеріальну допомогу,  44 заяв від  учасників АТО, рознесення квитанцій про  сплату земельного податку  за 2016р. з податкової інспекції жителям  села.
 7. Здійснюється моніторинг за дотриманням на території села Писарівка Війтовецької об’єднаної територіальної громади громадського порядку, станом виконанням встановлених рішеннями сільської ради правил з питань благоустрою території населеного пункту територіальної громади, забезпечую чистоту і порядок.

Протягом  року організовано людей по прибиранні   вулиць села. Постійно  прибирається  територія центру села, упорядкована територія сільських кладовищ, пам’ятника та обеліска  загиблим воїнам. На кладовищі  встановлено  та  пофарбовано огорожу, розпочато будівництво водогону, капітальний ремонт дитячого садочка, ремонт ФАПу, проведено поточний ремонт даху будинку культури. Закуплені костюми  для потреб художньої самодіяльності села.

Організовано вивіз сміття з території села 1 раз на тиждень.

Сприяю проведенню передбачених Статутом  Війтовецької  об’єднаної територіальної громади заходів на території села Писарівка.

 8) Забезпечую військовий облік військовозобов’язаних на відповідній території, несу відповідальність за вчасне їх оповіщення, постійно співпрацюю з виконавчим комітетом селищної ради із зазначених вище питань, також подаю  списки:  юнаків,  учасників АТО і т.д.

9).Здійснюю облік, ведення, зберігання погосподарських книг, видаю довідки у межах наданих повноважень, в 2016 році заведено нові погосподарські книги в кількості – 8 шт., видано – 1433 довідок.

 1. Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної  ради дані показників лічильників, встановлених у адмін приміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.
 2. Не допускаю на території села Писарівка Війтовецької об’єднаної територіальної громади дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.
 3. Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами селищної  ради.
 4. Виконую доручення селищної  ради та її виконавчого комітету, селищного голови, заступника селищного голови, звітую про їх виконання.
 5.  Виконую нотаріальні дії( Видано 95+14=109 доручень, та посвідчено 38+12+48 заяв та заповітів).
 6. Засвідчую документи та їх копії.
 7. Виконую обов’язки визначені законодавством у сфері соціальної політики для об’єднаної територіальної громади.

              Результати роботи старости в період з 15.03.2016 по 31.12.2016 р.

 1. Прогрейдеровано 1 км доріг с. Писарівка
 2.  огорожено територію кладовища
 3. Ремонт дитячого садочка
 4. Будівництво водогону
 5. Ремонт покрівлі будинку культури
 6. Ремонт вуличного освітлення
 7. Проведено благоустрій села. Пофарбовано пам’ятники загиблим     односельчанам, огорожі, побілено дерева.