Хмельницька область, Волочиський район

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ №186-Р «ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ШІСТДЕСЯТ ДРУГОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (УІІ СКЛИКАННЯ)»

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

вул.Героїв України, 4, смт. Війтівці, Волочиський район, Хмельницька обл., 31256

тел./факс (03845) 9-52-62, e-mail: viitivrada@ukr.net

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 14 вересня  2020 року                 смт.Війтівці                                 № 186-р

Про перенесення пленарного засідання

шістдесят другої (позачергової) сесії

Війтовецької селищної ради (УІІ скликання)

Відповідно до ч.8 п.3 ст. 42, ч.4 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та регламенту селищної ради:

1. Скликати  шістдесят другу (позачергову)  сесію селищної ради з 21 вересня 2020 року.
  2. Перенести пленарне засідання шістдесят другої (позачергової) сесії селищної ради 22 вересня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні комунального закладу «Війтовецький центральний будинок культури» за адресою: смт.Війтівці вул.Героїв України, 8.
  3. Затвердити графік проведення засідань постійних комісій:

Дата і час засідання

Постійна комісія з питань:

9.00год.

планування бюджету , фінансів,  соціально-економічного розвитку

10.00год.

прав людини, законності, депутатської діяльності , етики

11.00год.

освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціальногозахисту населення

14.00год.

житлово – коммунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг

15.00год.

містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

4. Затвердити перелік питань порядку денного сесії:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік
  2. Про погодження штатних  розписів та тарифікаційних списків закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти та Писарівської дитячої музичної школи Війтовецької  селищної  ради на 2020/2021 навчальний рік
  3. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої (позачергової) сесії селищної ради від 19.05.2017р. №22-18/2017 «Про  створення постійної комісії Війтовецької селищної ради з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками»
  4. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії селищної ради від 12.10.2016р  №4-11/2016 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності Війтовецької селищної ради»
  5. Про внесення змін до рішення п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради від 11.06.2020р. №4-59/2020 «Про створення комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель на території Війтовецької селищної ради та затвердження Положення про комісію по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель на території Війтовецької селищної ради»
  6. Про надання згоди на безоплатну передачу матеріалів  на баланс комунального підприємства «Громадське»
  7. Розгляд  земельних питань

5. Начальнику загального відділу Демчинській І.В. довести до відома депутатів селищної ради перелік питань порядку денного та графік засідань постійних комісій.

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих

органів  ради                                                    Олександра ВОРОБЙОВА