Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2020 рік підвідомчими установами Війтовецької селищної ради

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ІХ засідання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від                     2019

Про затвердження лімітів споживання

енергоносіїв  на 2020 рік підвідомчими

установами Війтовецької селищної ради

Керуючись  ст. 28, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити ліміти споживання електроенергії  на 2020 рік підвідомчими установами  Війтовецької селищної ради . (Додаток 1)

1. Затвердити ліміти споживання природнього газу  на 2020 рік підвідомчими установами  Війтовецької селищної ради. (Додаток 2 )

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури виконавчого комітету Війтовецької селищної ради Печенюка В.В.

Селищний голова                                   І. Степанюк