Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Про взяття на соціальний квартирний облік гр. Сенюк О.В.

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

VIIІ засідання

 

                                                ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від _________ 2019 року  № ___

 

Про взяття на соціальний

квартирний облік

гр. Сенюк О.В.

 

Розглянувши  протокол громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради від 29 липня 2019 року   № 1, щодо взяття на соціальний квартирний облік для отримання житла за місцем проживання у Війтовецькій селищній раді гр. Сенюк Олену Володимирівну, інші відповідні матеріали, керуючись пп.2 п «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст.13 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», абз.3 п.1,п.5 Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 23.07.2008 року №682 ( зі змін’ами), інші відповідні матеріали,

виконавчий комітет ВИРІШИВ :

1. Взяти на соціальний квартирний облік для одержання житла у Війтовецькій селищній раді громадянку Сенюк Олену Володимирівну, 15.07.2000 р.н., уродженку с. Авратин Волочиського району Хмельницької області та включити до позачергової черги для одержання житла соціального призначення, як дитину-сироту, позбавлену батьківського піклування.

2. Головному спеціалісту відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури Шевченку Р.В. внести зміни до списку черговості громадян, що перебувають на квартирному обліку для одержання житла за місцем проживання на території селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Воробйову О.О.

 

Селищний голова                                                               І. Степанюк