Про скасування проведення конкурсу

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

вул.Героїв України, 4, смт. Війтівці, Волочиський район, Хмельницька обл., 31256

тел./факс (03845) 9-52-62, e-mail: viitivrada@ukr.net

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 22 травня 2018 року                                                             Війтівці                                                           № 76-р

Про скасування проведення конкурсу

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення нормативно – правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства України:

1. Скасувати проведення конкурсу на посаду головного лікаря (директора) комунального підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Війтовецької селищної ради Хмельницької області.
  2. Конкурсній комісії оприлюднити оголошення про скасування проведення конкурсу та це розпорядження на офіційному веб-сайті Війтовецької селищної ради.
  3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження селищного голови від 02.05.2018 року № 67-р «Про оголошення конкурсу на посаду головного лікаря (директора) комунального підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Війтовецької селищної ради Хмельницької області».

Селищний голова                                              І. Степанюк