Про роботу КП «Громадське» Війтовецької селищної ради за І квартал 2019 року

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ІV засідання

від ______________  № ________

Про роботу КП «Громадське»

Війтовецької селищної ради

за І квартал 2019 року

Заслухавши звіт директора комунального підприємства «Громадське» Війтовецької селищної ради Балайди О.І., керуючись  ст.30   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати роботу комунального підприємства «Громадське» Війтовецької селищної ради І квартал 2019 року  задовільною.
  2. Директору КП «Громадське» посилити роботу по стягненню заборгованості з населення за надані послуги по вивезенню ТПВ та водопостачанню.
  3. Директору  КП  «Громадське» продовжити роботу по благоустрою сміттєзвалищ в населених пунктах Війтовецької селищної ради.
  4. Рекомендувати Директору  КП  «Громадське» Війтовецької селищної ради  збільшити кількість послуг населенню та поширити діючі послуги на більшу кількість сіл громади.
  5. Директору  КП  «Громадське» продовжити роботу щодо отримання дозволів на водокористування в населених пунктах Війтовецької селищної ради.
  6. Рішення виконавчого комітету селищної ради від 31.01.2019 року №9 «Про роботу КП «Громадське» Війтовецької селищної ради за  2018 рік» зняти з контролю.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури  Печенюка В.В.

Селищний голова                                                              І. Степанюк