Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) в смт.Війтівці по вул. Героїв України(МАФ №6) гр. Грабовському В.М.

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ІV засідання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від ______________  № ________

 

Про надання дозволу на оформлення паспорту

прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової

споруди (ТС) в смт.Війтівці по вул. Героїв України(МАФ №6)

 гр. Грабовському В.М.

 

         Розглянувши заяву гр. Грабовського Віктора Михайловича, який проживає по вул. Купріна 11, в с.Користова, про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) розміром: 5м х 6м, площею 30 м.кв. для провадження підприємницької діяльності у відповідності до погодженої схеми розташування стаціонарної  безфундаментної (ТС) та дозволити встановити ТС у відповідності до паспорту прив’язки на вільній від забудови території селищної ради по вул. Героїв України (МАФ №6), інші відповідно надані документи та згідно Наказу № 244 Мінрегіонбуду України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», у відповідності до рішення двадцять п’ятої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради № 6-25/2017 від 24.11.2017 року «Про Порядок розміщення тимчасових споруд та умов користування об’єктами благоустрою на території Війтовецької селищної ради», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) орієнтовною площею 30 кв.м. для провадження підприємницької діяльності у відповідності до погодженої схеми розташування стаціонарної безфундаментної ТС, та дозволити встановити ТС у відповідності до паспорту прив’язки на вільній від забудови території смт.Війтівці по вул. Героїв України (МАФ №6), власнику ТС гр. Грабовському Віктору Михайловичу.

Термін розташування – 3 (три) роки.

2. Зобов’язати гр.Грабовського В.М. виготовити паспорт прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) в проектній організації, що має відповідну ліцензію (сертифікат).

3. Для реєстрації паспорта прив’язки звернутись у відділ економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури виконавчого комітету Війтовецької селищної ради.

4. Заявнику укласти договір з Війтовецькою селищною радою про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою на території в смт. Війтівці на суму вказану в розрахунку (розрахунок додається).

5. У разі відмови заявника, або не укладання ним договору протягом 60 робочих днів від дати прийняття данного рішення виконавчого комітету, заявник втрачає право на користування об’єктом благоустрою, повторні заяви на користування цим же обєктом благоустрою від нього не розглядається та паспорт прив’язки ТС не виготовляється.

6. Після встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності заявнику подати у Війтовецьку селищну раду повідомлення з заявою про виконання вимог паспорта прив’язки.

7. Зобов’язати гр. Грабовського В.М. провести благоустрій прилеглої до тимчасової споруди території, її освітлення, надалі дотримуватися правил благоустрою  відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

8. Гр. Грабовському В.М. укласти договір з КП «Громадське» на вивезення твердих побутових відходів.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальна відділу економічного розвитку,інвестицій, містобудування та архітектури Печенюка В.В.

 

Селищний голова                                                                         І. Степанюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                           Додаток

                                                                                                                              до рішення виконавчого комітету

                                                                                                                              Війтовецької селищної  ради

                                                                                                                              № ____ від____________________

 

            

На підставі рішення двадцять п’ятої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради № 6-25/2017 від 24.11.2017 року «Про Порядок розміщення тимчасових споруд та умов користування об’єктами благоустрою на території Війтовецької селищної ради» з метою укладення договорів громадянами з Війтовецькою селищною радою, щомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою, щодо розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності) розраховується по формулі:

 

В= Сбв х П х Кф х Кз , де

В – щомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою;

Сбв – середня базова вартість 1 м.кв. земельної ділянки, затверджена рішенням селищної ради на підставі нормативної грошової оцінки земель на момент проведення розрахунку, який становить 132,47 грн.;

Кф – коефіцієнт функціонального використання об’єкта благоустрою, (табл.1 - торгівля) який дорівнює 0,3;

П – площа забудови тимчасової споруди, яка дорівнює 30 м.кв.;

Кз – коефіцієнт зональності відповідно до місця розташування об’єкта благоустрою (табл. 2) , який становить 1.

Розрахунок: 132,47 х 30 х 0,3 х 1 = 1192,23.

         Щомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою, щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності становить 1192 грн. 23 коп.

 

 

Керуючий справами (секретар)                                                    

виконавчого комітету                                          А.Береза