Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки 2-х безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів гр. Білій Г.І.

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ІХ засідання

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від вересня 2019  № ____

 

Про надання дозволу на оформлення паспорту

прив’язки 2-х безфундаментних блокованих

стаціонарних тимчасових павільйонів

гр. Білій Г.І.

         Розглянувши заяву жительки смт.Війтівці гр. Білої Галини Іванівни про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки 2-х безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів по 30 м2 кожний, загальною площею 60 м2 в смт. Війтівці по вул. Героїв України                        (МАФ №12,13), для провадження підприємницької діяльності у відповідності до погодженої схеми розташування 2-х безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів (ТП) та дозволити встановити 2-а безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів у відповідності до паспорту прив’язки на вільній від забудови території благоустрою селищної ради по вул. Героїв України, інші відповідно надані документи, відповідно до Наказу №244 Мінрегіонбуду України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», до рішення двадцять п’ятої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради № 6-25/2017 від 24.11.2017 року «Про Порядок розміщення тимчасових споруд та умов користування об’єктами благоустрою на території Війтовецької селищної ради», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл на оформлення паспорту прив’язки 2-х безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів по 30 м2 кожний, загальною площею 60 м2 в смт.Війтівці по вул. Героїв України                 (МАФ и№12,13), для провадження підприємницької діяльності у відповідності до погодженої схеми розташування 2-х безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів та дозволити встановити   2-а безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйона у відповідності до паспорту прив’язки на вільній від забудови території благоустрою селищної ради по вул. Героїв України, власнику ТП гр. Білій Галині Іванівні.

Термін розташування – 3 (три) роки.

2.Для оформлення паспорта прив’язки звернутись у відділ економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури.

3. 4. Заявнику укласти договір з Війтовецькою селищною радою про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою на території в смт. Війтівці на суму вказану в розрахунку (розрахунок додається)

5. У разі відмови заявника, або не укладання ним договору протягом 60 робочих днів від дати прийняття данного рішення  виконавчого комітету, заявник втрачає право на користування об’єктом благоустрою, повторні заяви на користування цим же обєктом благоустрою від нього не розглядається та паспорт прив’язки ТС не виготовляється

6. Після встановлення тимчасових павільйонів для здійснення підприємницької діяльності заявнику подати у Війтовецьку селищну раду повідомлення з заявою про виконання вимог паспорта прив’язки.

7. Зобов’язати гр. Білу Г.І. провести благоустрій прилеглої до 2-х безфундаментних блокованих стаціонарних тимчасових павільйонів території, її освітлення, надалі дотримуватися правил благоустрою населених пунктів

8 Гр.Білій Г.І. заключити договір з КП «Громадське» на вивезення твердих побутових відходів.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальна відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури               Печенюка В.В.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                     І.Г.Степанюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                             Додаток

                                                                                                                              до рішення виконавчого комітету

                                                                                                                              Війтовецької селищної  ради

                                                                                                                              № __ від ___________ 2019 року

 

            

На підставі рішення двадцять п’ятої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради № 6-25/2017 від 24.11.2017 року «Про Порядок розміщення тимчасових споруд та умов користування об’єктами благоустрою на території Війтовецької селищної ради» з метою укладення договорів громадянами з Війтовецькою селищною радою, щомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою, щодо розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми для здійснення підприємницької діяльності) розраховується по формулі:

 

В= Сбв х П х Кф х Кз , де

В – щомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою;

Сбв – середня базова вартість 1 м.кв. земельної ділянки, затверджена рішенням селищної ради на підставі нормативної грошової оцінки земель на момент проведення розрахунку, який становить 132,47 грн.;

Кф – коефіцієнт функціонального використання об’єкта благоустрою, (табл.1 - торгівля) який дорівнює 0,3;

П – площа забудови тимчасової споруди, яка дорівнює 60 м.кв.;

Кз – коефіцієнт зональності відповідно до місця розташування об’єкта благоустрою (табл. 2) , який становить 1.

Розрахунок : 132,47 х 60х 0,3 х 1 = 2384,46.

Щомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою, щодо розміщення 2-х зблокованих тимчасових павільйонів для здійснення підприємницької діяльності становить 2384 грн. 46 коп.

 

 

Керуючий справами (секретар)                                                    

виконавчого комітету                                                                    А. Береза