Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Про надання дозволу ФОП Кулеша О.Б. на здійснення виїзної торгівлі у населених пунктах Війтовецької селищної ради

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

VIII засідання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від _____________  № ________

 

Про надання дозволу ФОП Кулеша О.Б. на здійснення виїзної торгівлі у населених пунктах Війтовецької селищної ради

 

 Розглянувши заяву ФОП Кулеша Олександра Броніславовича та додані до неї документи, щодо надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі, керуючись статтями 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати ФОП Кулеша Олександру Броніславовичу дозвіл на розміщення пересувної тимчасової споруди (площею до 30 кв.м.) для здійснення виїзної роздрібної торгівлі продовольчими товарами у населених пунктах Війтовецької селищної ради (с. Павликівці, с. Мочулинці, с. Медведівка, с. Качуринці, с. Видава, с. Куровечка,  с. Зелена) з 30 серпня 2019 року терміном на один рік.
  2. Заявнику укласти договір з Війтовецькою селищною радою про пайову участь в розмірі 100 грн., в місяць відповідно до п. 4.4. Порядку розміщення тимчасових споруд та умов користування об’єктами благоустрою на території Війтовецької селищної ради, затвердженого рішенням двадцять п’ятої (позачергової) сесії селищної ради                від 24 листопада 2017 року №6-25/2017
  3.  Під час здійснення діяльності з виїзної роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах на території Війтовецької селищної ради заявнику забезпечити дотримання чинного законодавства України у сфері торгівлі та утримувати торгівельне місце та прилеглу до нього територію в належному санітарному стані.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури Печенюка В.В.

 

 

Селищний голова                                  І. Степанюк