24 Червня, 2020 р., 14:36
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну внутрішнього розпорядку дня.
24 Червня, 2020 р., 09:55
Хмельницькі  аудитори  за  п’ять місяців поточного року встановили
19 Червня, 2020 р., 09:12
Змінено графік прийому громадян
17 Червня, 2020 р., 12:52
Державні аудитори Хмельниччини за  п’ять місяців поточного року
12 Червня, 2020 р., 10:24
про проведення державної інвентаризації земельних ділянок на території колишніх Кривачинецької, Бокиївської, Бронівської, Зеленівської, Криштопівської, Завалійківської сільських рад, що входять до складу  Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади Волочиського району
09 Червня, 2020 р., 11:40
23 травня набув чинності Закон України від 16.01.2020 р. №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року).
02 Червня, 2020 р., 10:02
    Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня–квітня 2020 року провели моніторинг 110 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю 204 млн грн.
01 Червня, 2020 р., 19:19
На території України продовжують діяти карантинні заходи. У зв’язку із цим нам не вдалося провести традиційне свято дитинства. Але обділити своєю увагою діток, які плідно попрацювали протягом навчального року ми не змогли. Тому зранку вирушили до навчальних закладів нашої громади задля того, аби  відзначити учнів, які стали призерами районних та обласних олімпіад, конкурсу МАН України, спортивних та інших районних і обласних конкурсів, змагань та вручити їм щорічні одноразові премії. Селищний голова Ігор Степанюк привітав учнів та педагогів із завершенням самого «надзвичайного» навчального року та побажав учням гарного відпочинку, аби у новому навчальному році досягти ще вищих результатів.