Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Бокиївка по вул. Зелена, 2 гр. Лапінському В.О.

Дата: 10.09.2021 09:04

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХV засідання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від вересня 2021 року №

Про присвоєння адреси

житловому будинку в с. Бокиївка

по вул.  Зелена, 2 гр. Лапінському В.О.

Розглянувши заяву гр. Лапінського Віталія Олександровича, щодо присвоєння адреси житловому будинку, на земельній ділянці з кадастровим номером 6820980900:01:005:0098, загальна площа ділянки 0,0420 га та з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Бокиївка по  вул. Зелена, 2, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 № 367, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти адресу житловому будинку, що розташована на земельній ділянці з кадастровим номером 6820980900:01:005:0098, загальна площа ділянки 0,0420 га та з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Бокиївка по вул. Зелена, 2, гр. Лапінському Віталію Олександровичу:

- 31264, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Бокиївка,    вул. Зелена, 2/2.

3. Об’єкт нерухомості зареєструвати за відповідною адресою згідно законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин Свистуна В.М.

Селищний голова                                            Ігор СТЕПАНЮК