Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Про присвоєння адреси частині житлового будинку в с. Криштопівка по вул. Першотравнева4/5 гр. Дембіцькому М.А.

Дата: 21.07.2021 16:47

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХІІІ засідання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від   липня  2021 року №

Про присвоєння адреси  частині житлового будинку

в с. Криштопівка по вул.  Першотравнева4/5

гр. Дембіцькому М.А.

Розглянувши заяву гр. Дембіцького Михайла Анатолійовича, щодо присвоєння адреси частині житлового будинку, що утворилась в результаті поділу об’єкту нерухомого майна житлового будинку, який розташотаний в          с. Криштопівка  по вул. Першотравнева 4/5  керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності»             № 367 від 27.03.2019, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку загальною площею              16,2 м2, що утворилась в результаті поділу об’єкту нерухомого майна житлового будинку, що розташована на земельній ділянці з кадастровим номером 6820983800:01:003:0068, загальна площа ділянки 0,0177 га та з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в                         с. Криштопівка по вул. Першотравнева 4/5 гр. Дембіцькому Михайлу Анатолійовичу:

- 31253, Хмельницька область, Хмельницький район,                           с. Криштопівка, вул Першотравнева 4/7

2. Залишити адресу: 31253, Хмельницька область, Хмельницький район,       с. Криштопівка, вул Першотравнева 4/5 за частиною житлового будинку загальною площею 35.2 м2 що розташована на земельній ділянці з кадастровим номером 6820983800:01:003:0069, загальна площа ділянки             0,018 га та з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Об’єкт нерухомості зареєструвати за відповідною адресою згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин Свистуна В.М.

Селищний голова                                            Ігор СТЕПАНЮК