Хмельницька область, Волочиський район

VІІІ засідання

від ______________  № ________

Про встановлення меморіальної дошки

Розглянувши клопотання Президії Організації ветеранів України у Волочиському районі №31 від 28.07.2020 р., щодо встановлення меморіальної дошки уродженцю с.Видава, Герою Радянського Союзу Атаману Адаму Івановичу, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити меморіальну дошку Герою Радянського Союзу Атаману Адаму Івановичу, уродженцю с.Видава, з нагоди його 100-річного ювілею, виготовленої відповідно до затвердженого ескізу, на правій частині головного фасаду будівлі Видавського сільського будинку культури за адресою: с. Видава, вулиця Центральна, будинок 19.
  2. Затвердити текст надпису на меморіальній дошці (додаток 1).
  3. Затвердити ескіз меморіальної дошки  (додаток 2).
  4. Виготовлення та встановлення меморіальної дошки здійснити за рахунок коштів селищного бюджету.
  5. КП «Громадське» забезпечити встановлення меморіальної дошки за визначеною адресою.
  6. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Війтовецької селищної ради організувати урочисте відкриття меморіальної дошки у селі Видава (за визначеною датою).
  7. Відповідальність за збереження меморіальної дошки у належному естетичному стані покласти на завідувача  Видавського сільського клубу.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Воробйову.

Селищний голова                                                                      Ігор СТЕПАНЮК

до рішення виконавчого

комітету

Війтовецької селищної ради