Хмельницька область, Волочиський район

від        2020  №

Про роботу КП «Громадське» Війтовецької

селищної ради за 9  місяців 2020року

Заслухавши звіт директора комунального підприємства «Громадське» Війтовецької селищної ради Балайди О.І., керуючись  ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати роботу комунального підприємства «Громадське» Війтовецької селищної ради за 9 місяців 2020 року  задовільною.
  2. Директору КП «Громадське» посилити роботу по стягненню заборгованості з населення за надані послуги по вивезенню ТПВ та водопостачанню.
  3. Рекомендувати директору КП «Громадське» збільшити кількість послуг населенню та поширити діючі послуги на більшу кількість сіл громади.
  4. Директору КП «Громадське» продовжити роботу щодо отримання дозволів на спецводокористування в населених пунктах Війтовецької селищної ради.
  5. Директору КП «Громадське» продовжити роботу по підключенню споживачів до господарсько-питних водогонів у населених пунктах Війтовецької селищної ради.
  6. Директору КП «Громадське» продовжити роботу з населенням по укладенню договорів на вивезення твердих побутових відходів.
  7. Рішення виконавчого комітету селищної ради від   30 липня                2020 року №70    «Про роботу КП «Громадське» Війтовецької селищної ради за  І півріччя  2020 року» зняти з контролю.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури Печенюка В.В.

Селищний голова                                     Ігор  СТЕПАНЮК