Хмельницька область, Волочиський район

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2020 року

Дата: 20.03.2020 12:42

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ІІІ засідання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від         2020 року №

Про затвердження плану роботи

виконавчого комітету селищної

ради на ІІ квартал 2020 року

Заслухавши керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Війтовецької селищної ради БерезуА.М. щодо виконання плану роботи за І квартал  2020 року та основних завдань виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2020 року, керуючись Регламентом роботи виконавчого комітету Війтовецької селищної ради, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету селищної  ради на ІІ квартал 2020 року  (додається).

1. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальникам та спеціалістам відділів виконавчого апарату селищної ради забезпечити своєчасну підготовку та виконання заходів, що передбачені цим планом.

1. Начальнику відділу обліку і звітності Долічній І.В. проводити фінансування заходів передбачених пунктом ІX у плані роботи виконавчого комітету селищної ради на IІ квартал 2020 року.

1.  Рішення виконавчого комітету селищної ради від 19 грудня 2019 року                         № 167 «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2020 року» зняти з контролю.

1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Березу А.М.

Селищний  голова                                Ігор  СТЕПАНЮК