Хмельницька область, Волочиський район

Про присвоєння адреси частині житлового будинку в с. Павликівці по вул. Степова гр. Гальмізу В.М.

Дата: 02.12.2019 16:52

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ХІІ засідання

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від ______________  № ________

Про присвоєння адреси частині житлового будинку

в с. Павликівці по вул. Степова

гр. Гальмізу В.М.

Розглянувши заяву гр.Гальміза Василя Михайловича, щодо присвоєння адреси частині житлового будинку в с. Павликівці по вул. Степова, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» № 367 від 27.03.2019, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Присвоїти адресу частині житлового будинку, який розташований на земельній ділянці загальною площею 0,1050 га з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 6820985000:01:001:0109 в с.Павликівці по вул. Степова, гр. Гальмізу В.М.

- 31266, Хмельницька область, Волочиський район, с.Павликівці       вул. Степова 4/1

2. Залишити адресу - Хмельницька обл. Волочиський р-н с. Павликівці       вул. Степова 4, за частиною будинку який розташований на  земельній ділянкою загальною площею 0,1450 га з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 6820985000:01:001:0108,                       гр. Гальмізу В.М.

3. Об’єкт нерухомості зареєструвати за відповідною адресою згідно чинного законодавства

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури  Печенюка В.В.

Заступник селищного голови                                О. Воробйова