Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Рішення сесій №9-37/2018 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Криштопівському навчально- виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступення – дошкільний навчальний заклад» Війтовецької селищної ради Хмельницької області в с.Криштопівка по вул. Першотравнева,7а»

Скликання: 7 скликання
Сесія: 37 (позачергова) сесія
Тип документу: Рішення сесій
Дата: 09.10.2018
Номер документу: 9-37/2018
Назва документу: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Криштопівському навчально- виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступення – дошкільний навчальний заклад» Війтовецької селищної ради Хмельницької області в с.Криштопівка по вул. Першотравнева,7а
Прикріплені файли:
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Криштопівському навчально- виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступення – дошкільний (0.01 МБ)

« повернутися до списку документів