Хмельницька область, Волочиський район

Результати поіменного голосування по проектах рішень 9 позачергової сесії Війтовецької селищної ради

Війтовецька селищна рада Хмельницької області

Девята  (позачергова) сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л   № 1

засідання лічильної комісії

від 11серпня 2016 року                                                                                  смт.Війтівці

Присутні на засіданні:

Камінський Д.М. – голова лічильної комісії,

Мороз О.О. – заст..голови лічильної комісії,

Вітко Г.В. – член комісії,

Гурц В.І. - член комісії,

Машталір Н.В. – член комісії

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень девятої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради

1.До Війтовецької селищної ради обрано 25 депутатів;

2.На пленарному засіданні дев‘ятої (позачергової) сесії селищної ради зареєструвалось 24  депутати:

3. Результати поіменного голосування.

Порядок денний дев’ятої (позачергової) сесії за основу.

За – 24 : (Войтюк Л.А., Регула А.В., Сибіга О.О., Гачек Н.М., Тернавська О.М., Гурц В.І., Гуцал Н.П., Кобець В.О., Кобельник Н.П., Ягодзінський М.І., Бондарчук О.В., Вітко Г.В., Михалусь С.М., Марценюк М.П., Муляр Г.П., Машталір Н.В., Камінський Д.М., Губай О.М., Мороз Л.В., Мороз О.О., Глущак Н.С., Чернюк О.М., Рудик Т.А., Багрій О.М.)

Утримались – 0

Питання порядку денного девятої (позачергової)  сесії Війтовецької селищної ради:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

Утримались – 0

2. Про  надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування в с.Завалійки по вул.8 Березня,17 Війтовецькій селищній раді Хмельницької області

Утримались – 0

Відомості поіменного голосування з особистими підписами депутатів додаються.

Голова комісії                              Камінський Д.М.

Член комісії:                                 Вітко Г.В.

Гурц В.І.

Машталір Н.В.